SZKOŁA PODSTAWOWA.......SZKOŁA PODSTAWOWA......  
           
           
 

Powrót

 

 

 

   

 

 

Archiwalne osiagnięcia gimnazjalistów

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2015/2016

  • IV edycji Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii organizowanego przez PSP nr 1  w Pionkach

Paulina Bąk - I miejsce

  • „Raz, dwa, trzy, czyli zabierz matematykę na wakacje" zorganizowany w PG nr 2 w Pionkach

Karolina Bukowska, Julia Żarłok i Szymon Kwaśnik, - I miejsce

  • XXI edycji konkursu literackiego dla dzieci i młodzieży Małe Krajobrazy Słowa

Julia Byszewska (kl.VI)- laureat

  • Kangur Matematyczny 2016

Wojciech Patyna (kl.II) - wynik "badzo dobry"
Szymon Marczak (kl.III) - wyróżnienie
Zuzanna Chylińska (kl.III)- wyróżnienie
Wiktoria Jurek
(kl.V) - wyróżnienie
Julia Byszewska (kl.VI)- wyróżnienie

  • XXXIII Mały Konkurs Recytatorski

Sandra Janas - wyróżnienie

  • XVII Ogólnopolski Konkurs Literacki „PUDEŁKO MOICH MARZEŃ”

Julia Byszewska (kl.VI) - I miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

Sandra Janas - wyróżnienie

  • XXV edycja konkursu przyrodniczego z cyklu „Moje spotkanie z Puszczą” pod tytułem „Puszcza Kozienicka skarbnicą bioróżności”

Szymon Marczak (kl.III)- II miejsce w dziedzinie plastyki

Zuzanna Bukowska (kl.IV) wyróżnienie w dziedzinie fotografii

 

  • XI  Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Nowe inspiracje"zorganizowany przez Bałucki Ośrodek Kultury

Julia Byszewska (kl. VI) I nagroda

 

  • Konkurs Pieśni i Recytacji 11 Listopada w Wyobraźni Dzieci i Młodzieży

Sandra Janas - nagroda

 

 

 

 

 

***

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2014/2015

 

  • Diecezjalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej "Kocham moją Ojczyznę

Sandra Janas - wyróżnienie

  • eliminacje powiatowe XXXVIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom"

Paulina Bąk - III miejsce

  • XXXII MAŁY KONKURS RECYTATORSKI

Sandra Janas - wyróżnienie

  • konkurs literacki „Magia Słowa”

Julia Byszewska - II miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej (PG nr 2 w Pionkach)

Sandra Janas - III miejsce

 

  • Konkurs wokalnych talentów IDOLEK

organizator - MOK i B w Pionkach

Zuzanna Chylińska - III miejsce

 

  • Powiatowy Konkurs Pieśni i Recytacji 11 Listopada w Wyobraźni Dzieci i Młodzieży

organizator - MOK i B w Pionkach

 Pieśń
Zuzanna Chylińska - II miejsce

 


Recytacja
kategoria wiekowa 7 - 9 lat Monika Byszewska - I miejsce
kategoria wiekowa 10 - 12 lat Sandra Janas - III miejsce

 

  • XXIV edycja konkursu Moje spotkanie z puszczą pt. „Obrzędy i zwyczaje ludowe mieszkańców Puszczy Kozienickiej”

Nagroda w dziedzinie plastyka Julia Byszewska

Nagroda w dziedzinie literaturaJulia Byszewska

  • Konkurs recytatorski POEZJA POLSKICH ROMANTYKÓW.

Monika Byszewska zajęła II miejsce w najmłodszej kategorii wiekowej
Sandra Janas zajęła I miejsce w kategorii wiekowej kl. IV – VI.

  • Gminne zawody piłki nożnej dziewcząt w ramach XII MIMSZ -

III miejsce - drużyna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2013/2014

 

2 Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii.
I miejsce – Oliwia Misalska
II miejsce – Izabella Zawadzka z
III miejsce - Jakub Malinowski

"ECO - kreacja" Kreuj z nami odpadami! -konkurs zorganizowany przez CAL w Pionkach

Eko - strój
kategoria wiekowa 10 - 12 lat
I miejsce -Weronika Muniak z klasy IV,
III miejsce - Wiktoria Prygiel z klasy V

 Eko zabawka
kategoria wiekowa 7 - 9 lat
Trzy I nagrody równorzędne:
Zosia Kustra z klasy I,
Szymon Gogacz z klasy I,
Szymon Marczak z klasy I

kategoria wiekowa 10 - 12 lat
I miejsce Wiktoria Muniak z klasy IV,
wyróżnienie Zuzanna Lao z klasy VI

Eko - wynalazek
I miejsce Antek Adamczyk z klasy I


Kangur Matematyczny
Michał Szcześniak z klasy VI -wyróznienie
Wiktoria Jurek z klasy III - wyróżnienie.

 

Finał XI Diecezjalnego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej "Kocham moją Ojczyznę".

Uczeń klasy VI Hubert Nagrocki został laureatem w kategorii poezja patriotyczna,
a uczeń klasy I Tomasz Kobylas zajął III miejsce w tej kategorii.
Dzieci z klasy I w składzie: Zuzia Chylińska, Julka Baran, Szymek Gogacz i Tomek Kobylas wyśpiewały III miejsce w kategorii pieśń patriotyczna.

Eliminacje gminne XXXVII edycji OTWP "Młodzież zapobiega pożarom"
drużyna w składzie: Oliwia Misalska, Izabella Zawadzka i Michał Szcześniak z klasy szóstej zajęła II miejsce.

XI Dekanalny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej pod hasłem "Kocham moją Ojczyznę"

II miejsce zajęła Alicja Jarząbek z klasy III. W kategorii poezja zwyciężył Tomek Kobylas z klasy I, który również będzie reprezentował naszą szkołę oraz dekanat pionkowski na  dalszym etapie konkursu, II miejsce zdobyła Zuzia Bukowska z klasy II, a III miejsce Sandra Janas z klasy III.

W klasach starszych w kategorii pieśń II miejsce zajęła Julka Żarłok z klasy IV. W kategorii poezja zwyciężył Hubert Nagrocki, z klasy VI, który będzie reprezentował naszą szkołę oraz dekanat pionkowski na  dalszym etapie konkursu. 

Warszawska Syrenka i Mały Konkurs Recytatorski w Radomiu
Hubert Nagrocki z klasy VI, jako jedyny ze szkół podstawowych uzyskał kwalifikację do finału konkursu Warszawska Syrenka, który odbędzie się w Warszawie, a także został zaproszony do recytacji w finale Małego Konkursu Recytatorskiego w Radomiu. Sandra Janas z klasy III -wyróżnienie w konkursie Warszawska Syrenka,
Daria Marek z klasy I - wyróżnienie w XXXI Małym Konkursie Recytatorskim.

Konkurs recytatorski - Poezja Polskich Romantyków.
Hubert Nagrocki, zajął II miejsce.
Katarzyna Smolarz i Tomasz Kobylas zdobyli wyróżnienia.

IV edycja ogólnopolskiego konkursu poetyckiego "Magia słowa"
Julia Byszewska uczennica klasy IV została laureatką

Turniej Unihokeja w ramach XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
drużyna w składzie :
Karolina Bukowska kl.IV,  Julia Żarłok kl. IV,  Nikola Nędzi kl. V,   Wiktoria Prygiel kl. V,   Agata Smolarz kl.V,    Zuzanna Lao kl. VI,  Julia Tysiak kl. VI, Oliwia Misalska kl. VI zajęła I miejsce w turnieju powiatowym i IV miejsce w turnieju międzypowiatowym.

Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej.
Hubert Nagrocki z klasy VI - I miejsce
Sandra Janas z klasy III - wyróżnienie

 

 

***

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2012/2013


Weronika Glimasińska (kl.6)zajęła II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie z Wiedzy o Wielkiej Brytanii. Konkurs został zorganizowany przez nauczycieli Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pionkach

Wiktoria Jurek (kl.2) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR"

Michał szcześniak (kl.v) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR"

Oliwia Misalska zajęła I miejsce w eliminacjach gminnych XXXVI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. "Młodzież zapobiega pożarom".

Julia Żarłok zwyciężyła w kategorii pieśń, II miejsce zajęła Alicja Jarząbek,
Sandra Janas zwyciężyła w kategorii poezja, a Katarzyna Tęcza zdobyła wyróżnienie w X Dekanalnym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej podhasłem "Kocham moją Ojczyznę". W starszej grupie wiekowej tego konkursu Hubert Nagrocki zwycieżył, a Edyta Furga zajęła III miejsce. W kategorii poezja zwyciężyła Julia Duda.

Kasia Tęcza i Julka Zajc zdobyły I miejsce a Paulina Bąk wyróżnienie (wszystkie dziewczynki z klasy III) w zorganiwanym przez MOK w Pionkach konkursie na ozdobę choinkową .

Julka Byszewska z klasy III zajęła II miejsce,
a Sandra Janas z klasy II zdobyła wyróżnienie w konkursie recytatorskim Poezji Adama Mickiewicza "Wielcy Polscy Romantycy".

Katarzyna Lenartowicz z klasy V - wyróżnienie za pracę literacką w konkursie "Moje spotkania z Puszczą" - XXII edycja pt. "Rok w życiu drzewa".

Julia Duda z klasy VI i Sandra Janas z klasy II- Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych w Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej

 

 

 


 

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2011/2012


 

Michał Szcześniak z klasy IV, startujący w kategorii "MALUCH", zdobył wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2012.


Julia Duda z klasy V w eliminacjach rejonowych w MOK w Pionkach  zdobyła kwalifikację do finału w XXIX Małym Konkursie Recytatorskim.


Sandra Janas z klasy I w eliminacjach rejonowych w MOK w Pionkach zdobyła kwalifikację do finału XXXIX Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim "Warszawska Syrenka".

Łucja Zawadzka z kl. I i Julia Byszewska z kl. II zdobyły w eliminacjach rejonowych wyróżnienia.


Wśród laureatów konkursu "Nasza mała ojczyzna - Pionki i okolice" zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Radomiu Filia w Pionkach, Kozienicki Park Krajobrazowy i Doradców Metodycznych w Pionkach znalazł się Dominik Bassa, który zdobył wyróżnienie w kategorii prac literackich.


Reprezentacja klas V – VI dziewcząt wzięła udział  w eliminacyjnym Ogólnopolskim  turnieju REAL JUNIOR CUP 2012.
Skład zwycięskiego zespołu:
Natalia Bukowska, Natalia Abramowicz, Natalia Cieślik, Paulina Szymańska, Paulina Tarnowska, Julia Duda, trener: Karol Śmietanka.


 

Julia Duda z klasy V zdobyła wyróżnienie w finale XXIX Małego Konkursu Recytatorskiego W Radomiu.


Uczniowie naszej szkoły zwyciężyli drużynowo w eliminacjach gminnych XXXV Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" .

Jakub Młynarski z klasy III zdobył wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym "Młodzież zapobiega pożarom"


IX Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej pod hsłem "Kocham moją Ojczyznę".

Sandra Janas i Julia Duda zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych

W kategorii "Pieśń patriotyczna"

- grupa wiekowa klasy I-III - Julia Żarłok zajęła III miejsce, Alicja Jarząbek zdobyła wyróżnienie

- grupa wiekowa klasy IV- VI Edyta Furga zajęła II miejsce,  Paulina Tarnowska III miejsce

W kategorii "Poezja patriotyczna"

- grupa wiekowa klasy I-III - Sandra Janas I miejsce, Julia Byszewska II miejsce, Agata Smolarz III miejsce, Katarzyna Tęcza wyróżnienie
- grupa wiekowa klasy IV-VI Julia Duda I miejsce,     Hubert Nagrocki III miejsce

Hubert Nagrocki zdobył Główną nagrodę w konkursie recytatorskim Polscy Romantycy w Pionkach.


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

Zawody gminne:

organizowane w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkolnego Związku Sportowego woj. mazowieckiego

  • II m – PN dz – wrzesień XIV MIMSz w Suskowoli
  • I m – PN chł – wrzesień XIV MIMSz w Suskowoli
  • II m – UH dz – listopad XIV MIMSz w Suskowoli
  • II m – UH chł – listopad XIV MIMSz w Suskowoli

 Zawody międzygminne :

organizowane w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkolnego Związku Sportowego woj. mazowieckiego

  • II m – PN chł – wrzesień XIV MIMSz w Suskowoli

Inne zawody:

  • I miejsce w I etapie Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej dziewcząt REAL JUNIOR.Cup – marzec 2012 – Radom
  • V miejsce w etapie półfinałowym Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej dziewcząt REAL JUNIOR.Cup – czerwiec 2012 – Warszawa-Marki
  • III miejsce w Krosie Rowerowym po Puszczy Kozienickiej


 

 

 

 

 

 

 

 

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2010/2011


Wynik "bardzo dobry" w kategorii "Maluch" w Międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur 2011" otrzymał uczeń klasy III Michał Szcześniak.



Gminny Konkurs Wiedzy o Uzależnieniach - V miejsce - Sebastian Zając kl. VI, Szymon Banach kl. VI, Maksymilian Prygiel kl.VI.


Katarzyna Tęcza uczennica klasy I zdobyła nagrodę w konkursie plastycznym ogólnopolskiej akcji Skarby Kapitana Juki - "Bezpieczeństwo".


Kasia Smolarz z oddziału przedszkolnego zdobyła wyróznienie w VIII Diecezjalnym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej w kategorii - poezja

Kasia podczas recytacji

Julia Żarłok z klasy I zajęła II miejsce w VIII Diecezjalnym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej w kategorii - pieśń.

Kasia i Julka czekają na ogłoszenie wyników

Obie dziewczynki były zwyciężczyniami w swoich kategoriach na poziomie Dekanatu Pionkowskiego.


Miejsko - Gminny Konkurs Poezji Mickiewiczowskiej:
I miejsce - Julia Duda kl. IV
II miejsce - Magdalena Kobza kl. VI


Mały Konkurs Recytatorski
- Julia Duda kl. IV otrzymała kwalifikację do finału.


VIII Dekanalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej pt. "Kocham moją Ojczyznę":

Katarzyna Smolarz - oddział przedzkolny - I miejsce w kategorii poezja,
Sandra Janas - oddział przedszkolny -  II miejsce w kategorii pieśń,
Julia Żarłok - kl. I - I miejsce w kategorii pieśń,
Julia Byszewska - kl. I - wyróżnienie w kategorii poezja,
Magdalena Kobza - kl. - VI - wyróżnienie w kategorii poezja.


XII Miejsko - Gminny Konkurs Ortograficzny
- I miejsce Aleksandra Chołuj kl. V


Powiatowy prewencyjny konkurs Komendy Miejskiej Policji w Radomiu pt. "Czuję się bezpiecznie" XI miejsce (na 58 uczestników) - Dominik Bassa - kl. V, Bartosz Orlik - kl. V, Szymon Banach - kl. VI.

 


Powiatowy Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia 11-go Listopada: II miejsce - Dominik Kłosowski kl. VI, Sebastian Zając kl. VI, Maksymilian Prygiel kl. VI, Kacper Jaworski kl. VI, Szymon Banach kl. VI, Michał Kwaśnik kl. VI, Mikołaj Mazurkiewicz kl. V, Mateusz Dziewit kl. IV.

 


 

XIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkolnego Związku Sportowego:               II miejsce w unihokeju - Magdalena Kobza kl. VI, Joanna Żarłok kl. VI, Kamila Abramowicz kl. VI, Weronika Sałbut kl. VI, Paulina Szymańska kl. V, Klaudia Mazur kl.V, Natalia Bukowska kl. IV,

II miejsce w piłce nożnej - Magdalena Kobza kl. VI, Joanna Żarłok kl.VI, Kamila Abramowicz kl. VI,Weronika Sałbut kl. VI, Paulina Szymańska kl. V, Klaudia Mazur kl.V, Natalia Bukowska kl. IV.