GIMNAZJUM.......GIMNAZJUM.........GIMNAZJUM...........GIMNAZJUM...  
           
           
 

Powrót

 

 

 

   

Osiagnięcia uczniów gimnazjum w roku szkolnym 2016/2017

  • XXII edycja ogólnopolskiego konkursu literackiego dla dzieci i młodzieży „MAŁE KRAJOBRAZY SŁOWA” 

Julia Byszewska - laureatka

  • Międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny

wyróżnienia: Edyta Kiraga (IIIb), Michał Szcześniak (IIIb) i Szymon Oko (IIIa) - kategorii Junior oraz Julian Warchoł (Ia) w kategorii Kadet

  • VIII Ogólnopolski Konkurs Literacki „To, co ważne. Mój głos w sprawie wartości” pod patronatem ks. Profesora Jerzego Szymika i Śląskiego Kuratora Oświaty

wyróżnienia dla Julii Byszewskiej (Ia) i Angeliki Muchy (Ic)

 

  • XIV edycja  Konkursu Ekologicznego „Czystym powietrzem oddychajmy, ŚMIECI NIE SPALAJMY”, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego

nagroda dla Angeliki Muchy (Ic) - kategoria literacka

  • Ogólnopolski Konkurs Literacki "Piórem Malowane"

- wyróżnienie dla Karoliny Bukowskiej (Ic)

  • Ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny „Ludzie wśród zwierząt, zwierzęta wśród ludzi: inspiracje literackie”, zorganizowany przez Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Krakowie

- I miejsce dla Oliwii Misalskiej (IIIc) - kategoria literacka

 

  • XXVI edycja konkursu "Moje Spotkania z Puszczą" pt: "Drzewa tętniące życiem".

Oliwia Misalska z klasy III c i Julia Węgrzynowska z klasy IIb - dwa równorzędne Izabelli Zawadzkiej z klasy III c - drugie miejsce w kategorii test wiedzy.

 

*******************

Osiagnięcia uczniów gimnazjum w roku szkolnym 2015/2016

 

  • XV Edycja Konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski"

Weronika Glimasińska (IIIb), Oliwia Misalska (IIc), Izabella Zawadzka (IIc), Kamil Jaworski (IIIc) - I miejsce w etapie parkowym, I miejsce w etapie wojewódzkim i VII miejsce w finale ogólnopolskim

  • XXVI Ogólnopolski Konkurs im. J. Parandowskiego

Julia Łukasiewicz (IIIc) - laureat

  • Kangur Matematyczny 2016

Michał Szcześniak (IIb) - wyróżnienie
szymon Oko (IIa) - wyróżnienie

  • XXIX Ogólnopolski Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym,

Agata Kustra, Julia Lentas i Hubert Jakubowski (wszyscy kl.3b),- III miejsce

  • XIII Dekanalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej "Kocham Moją Ojczyznę"

Paulina Tarnowska (IIIb) - I miejsce w kategorii Piesń
Klaudia Świątek (IIIc) zdobyła II miejscew kategorii Poezja ,
Hubert Nagrocki (IIb) -III miejsce w kategorii Poezja

  • XXXIII Mały Konkurs Recytatorski

Wiktoria Zawadzka - (IIIc) - wyróżnienie

  • Warszawskia Syrenka - konkurs recytatorski

Klaudia Świątek - (IIIc) - wyróżnienie

  • Przedmiotowy konkurs polonistyczny

Weronika Glimasińska (IIIb) - laureat

  • Przedmiotowy konkurrs biologiczny

Weronika Glimasińska (IIIb) - finalista

  • Ogólnopolski Konkurs Literacki "Piórem malowane"

Anna Zawadzka (IIId) - wyróżnienie

  • XXV edycja konkursu przyrodniczego z cyklu „Moje spotkanie z Puszczą” pod tytułem „Puszcza Kozienicka skarbnicą bioróżności”

Oliwia Misalska (IIc) I miejsce
Weronika Glimasińska (IIIb) II miejsce

  • Konkurs Pieśni i Recytacji 11 Listopada w Wyobraźni Dzieci i Młodzieży

Wiktoria Zawadzka (kl. IIIc) - nagroda

 

***

Osiagnięcia uczniów gimnazjum w roku szkolnym 2014/2015

Weronika Glimasińska (IIb),
Sylwia Czarnecka (IIId),
Wiktoria Krawczyk (IIIc),
Patrycja Baran
(IIIa)- I miejsce w etapie parkowym, I miejsce w etapie wojewódzkim i VIII miejsce w Ogólnopolskim finale XIV Edycji Konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski"

Aleksandra Krakowiak (IIb),
Agata Kustra (IIb),
Weronika Kustra (Iid) -wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie na projekt "Matematyka na faktach" zorganizowanym przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

Kacper Gregorczyk (IIa),
Anna Zawadzka (IId),
Michał Szcześniak (Ib) -wyróżnienia w międzynarodowym konkursie Kangur Matematyczny 2015

Izabella Zawadzka - II miejsce,
Oliwia Misalska - III miejsce,
Szymon Oko – IV miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom

Aleksandra Mirowska (IIa) zajęła I miejsce w grupie wiekowej – gimnazja w XVIII eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.

Anna Łuczyńska z III c wywalczyła kwalifikację do finału w Małym Konkursie Recytatorskim

Wiktoria Zawadzka z II c została wyróżniona w eliminacjach do konkursu recytatorskiego "Warszawska Syrenka".

Anna Zawadzka (IId) została laureatką VII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "To, co ważne. Mój głos w sprawie wartości" organizowanego pod patronatem ks. prof. Jerzego Szymika i honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty.

Paulina Bielec (IIId) i Paulina Jaworska (IIc), zdobyły II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej organizowanym przez PG nr 2 w Pionkach..

Hubert Nagrocki z Ib (I miejsce), Ania Łuczyńska z IIIc (II miejsce), Wiktoria Zawadzka z IIc (wyróżnienie) w konkursie recytacji i pieśni "11 listopada w wyobraźni dzieci i młodzieży" w Miejskim Centrum Kultury w Pionkach

Hubert Nagrocki z Ib (druga nagroda), Ania Łuczyńska z IIIc (wyróżnienie) w Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej 63 dni chwały.

XXIV edycja konkursu "Moje spotkania z puszczą":
Weronika Glimasińska z IIb (pierwsza nagroda), Kornelia Malinowska z IIIb (wyróżnienie) w w kategorii "test wiedzy";
Natalia Sepioł z IIa wyróżnienie w kategorii "prezentacja multimedialna";

 

 

Osiągnięcia sportowe drużyn:

piłka nożna

I miejsce w turnieju gminnym w piłkę nożną dziewcząt w ramach XVII MIMSz.

I miejsce w turnieju międzygminnym w piłkę nożną dziewcząt w ramach XVII MIMSz.

II miejsce w turnieju powiatowym w piłkę nożną dziewcząt w ramach XVII MIMSz.

I miejsce w turnieju gminnym w piłkę nożną chłopców w ramach XVII MIMSz.

III miejsce w turnieju międzygminnym w piłkę nożną chłopców w ramach XVII MIMSz.

piłka siatkowa

I miejsce w turnieju gminnym w piłkę siatkową dziewcząt w ramach XVII MIMSz.

III miejsce w turnieju międzypowiatowym w piłkę siatkową dziewcząt w ramach XVII MIMSz.

II miejsce w turnieju gminnym w piłkę siatkową chłopców w ramach XVII MIMSz.

unihokej

I miejsce w turnieju gminnym w unihokeju dziewcząt w ramach XVII MIMSz.

I miejsce w turnieju międzygminnym w unihokeju dziewcząt w ramach XVII MIMSz.

I miejsce w turnieju powiatowym w unihokeju dziewcząt w ramach XVII MIMSz.

Udział w Turnieju Amatorskich Drużyn Unihokeja Dziewcząt o puchar Burmistrza Miasta Białobrzegi "Sabat Czarownic" w Białobrzegach

 

 

 

****

Osiagnięcia uczniów gimnazjum w roku szkolnym 2013/2014

Ola Sijka uczennica klasy III b uzyskała tytuł Finalistki Konkursu Polonistycznego organizowanego przez Mazowiekiego Kuratora Oświaty.

Krystian Pyszczek z 3a zakwalifikował sie do etapu wojewódzkiego konkursu Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego.

Anna Łuczyńska otrzymała 2 nagrodę a Szymon Banach 3 nagrodę w Powiatowym Konkursie Poezji Patriotycznej.

KONKURS PLASTYCZNY I FOTOGRAFICZNY pt. PIĘKNA POLSKA JESIEŃ - RYKOWISKO 2013 zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Garbatce-Letnisko. Dyplomy i atrakcyjne nagrody otrzymały uczennice naszej szkoły:
Blanka Kuchta - I miejsce w konkursie plastycznym
Agata Kustra - II miejsce w konkursie plastycznym
Dominika Jarosz - III m-ce w konkursie plastycznym
Julia Lentas - I m-ce w konkursie fotograficznym
Weronika Kustra - III miejsce w konkursie fotograficznym
Paulina Tarnowska -  wyróżnienie w konkursie fotograficznym

Karolina Zielińska uczennica klasy IIIb została laureatką Międzyszkolnego Konkursu dla Gimnazjalistów "16- latka na Balu" zorganizowanego przez Zespół Szkół Skórzano - Odzieżowych w Radomiu

Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Mjr H. Dobrzański Hubal- wybitny sportowiec, wspaniały patriota”.
1. Rafał Wulczyński
2. Krystian Pyszczek
3. Przemysław Molenda

 Ogólnopolski Konkurs plastyczny pt Młodzież zapobiega pożarom

Eliminacje gminne
I miejsce zajęła Aleksandra Mirowska kl I A
wyróżnienia Agata Kustra kl I B i Dominika Jarosz z kl. IID w II grupie wiekowej
eliminacje powiatowe
III miejsce zajęła Dominika Jarosz kl II D w II grupie wiekowej  

Dominika Warchoł (IIIc), Agnieszka Posłuszna (IIc) i Sebastian Warchoł (IIc) drużynowo II miejsce w eliminacjach gminnych XXXVII edycji OTWP "Młodzież zapobiega pożarom" W klasyfikacji indywidualnej Dominika i Agnieszka zajęły pierwsze miejsce.

Anna Zawadzka z klasy Id została nagrodzona w kategorii literackiej konkursu "Bogactwo Puszczy Kozienickiej"

Drużyna w składzie:
Ola Krawczyk,
Maciek Wieczorek,
Maksymilian Prygiel,
Kacper Jaworski

zwyciężyła w wojewódzkim finale konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski".

Wyróżnienia w konkursie Kangur Matematyczny.
Dominika Warchoł (IIIc)
Ola Krakowiak (Ib),
Kamil Trzos (Id)
Ania Zawadzka (Id).

Aleksandra Sijka (IIIb) zajęła III miejsce w V Miejsko-Gminnym Konkursie Języka Niemieckiego.

Aleksandra Sijka zajęła III miejsce w kategorii gimnazjum w XVII edycji Miejsko-Gminnego Konkursu Ortograficznego,

Wiktoria Zawadzka z klasy Ic zajęła II miejsce w X Międzyszkolnym Poetyckiego Konkursie Papieskim

 

 

 

****

 

Osiagnięcia uczniów gimnazjum w roku szkolnym 2012/2013

Dominika Warchoł (2c) - wynik "bardzo dobry" w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR"

Przemek Jurczak (1) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR"

Przemysław Molenda (2a) został finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Historycznej.

Drużyna uczniów naszej szkoły zajęła I miejsce w eliminacjach gminnych XXXVI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. "Młodzież zapobiega pożarom". Dominika Warchoł z klasy IIc zajęła I miejsce, a Sebastian Warchoł III miejsce w turnieju wiedzy, zaś Patrycja Miękus I miejsce w konkursie plastycznym tego samego turnieju.

Reprezentacja szkoły dziewcząt zajęła I miejsce a chłopców II miejsce w turnieju o puchar Echa Dnia w unihokeju

Reprezentacja Gminy Pionki złożona z uczniów PG Suskowola oraz absolwentów naszej szkoły zajęła II miejsce podczas Regionalnego Turnieju Unihokeja Drużyn Amatorskich (Mieszanych) o Puchar Starosty Białobrzeskiego.

Mikołaj Cybulski (IIIc) zajął I miejsce,
a Klaudia Janas (IIIc) trzecie miejsce w Konkursie Poezji Adama Mickiewicza "Wielcy Polscy Romantycy

Blanka Kuchta kl I- została laureatką a Eamilia Bujnowska kl. I zdobyła wyróżnienie w dziedzinie fotografii w XXII edycji konkursu  "Moje spotkania z Puszczą", pt. "Rok w życiu drzewa"

Klaudia Janas (IIIc) miejsce trzecie i Ania Łuczyńska (1c) miejsce drugie w Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej w MOK w Pionkach.

 

 

****

Osiagnięcia uczniów gimnazjum w roku szkolnym 2011/2012

Paulina Lis (IIIc) zdobyła II miejsce, Jakub Pionka (IIb) miejsce III, a Kamila Zawadzka (IIb) otrzymała wyróżnienie w finale IV Miejsko – Gminnego Konkursu Języka Angielskiego „Masters of English”.

Dominika Warchoł (Ic)- wynik "Bardzo dobry" w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KKANGUR 2012

Maciej Samborski (IIc)wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KKANGUR 2012

Paulina Agaczyńska (IIb), zdobyła II nagrodęw kategorii fotografia;
Monika Wiśniewska (IIc) - I nagroda, Kinga Mamcarz (IIc) - III nagroda i Patrycja Miekus(Ib) - wyróżnienie w kategorii prace plastyczne oraz
Aleksandra Sijka(Ib) i Barbara Bzdzikot (Ib) - III nagrody w kategorii prac literackich w konkursie "Nasza mała ojczyzna - Pionki i okolice".

Jakub Pionka (IIb)zajął I miejsce, a Kamila Zawadzka (IIb) II miejsce w XIII edycji Miejsko-Gminnego Konkursu Ortograficznego.

Kamila Zawadzka i Jakub Pionka z klasy IIB zdobyli wyróżnienia w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego z kategorią obcojęzyczną "Obraz a słowo", organizowanego przez Muzeum Górnośląskie w Bytomiu.

Katarzyna Warzecha z kl. IIb została wyróżniona w XXVIII Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży.

***
IX Diecezjalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej w MOK w Pionkach
recytacja
Klaudia Janas IIc - I miejsce
Sara Mikusek IIIa - III miejsce
Emilia Rojek IIIc - wyróżnienie 

konkurs wokalny
Izabela Emanowicz kl. Ia - III miejsce
Weronika Sałbut kl. Ia i Joanna Żarłok kl. Ib - wyróżnienia
***

Klaudia Janas z kl. II c wygrała, a Emilia Rojek z kl. III c zajęła drugie miejsce w Konkursie recytatorskim POLSCY ROMANTYCY zorganizowanym w PG 2 w Pionkach

Reprezentacja PG Suskowola dziewcząt w unihokeju wygrała finałowy turniej unihokeja w ramach XIV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS, kóry odbył się w dniu 10 grudnia 2011 roku w PG nr 10 w Radomiu.

Nasza reprezentacja:Magdalena Dziewit, Kinga Sałek, Joanna Kobylas, Patrycja Szmit, Paulina Agaczyńska, Weronika Sałbut, Klaudia Pachlerska, Dominika Jamka, Monika Żyła, Natalia Zawadzka, Klaudia Janas

 

Miejsko-gminny konkurs języka niemieckiego

Paulina Lis z kl. I IIc- II miejsce
Dominika Jamka z kl.IIIc – wyróżnienie
Anna Lis z kl. IIIc – wyróżnienie

Konkurs na LOGO Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Pionki „Leśne Uroczysko”

Monika Delega z kl. IIIc gimnazjum – I nagroda
Patrycja Miękus z kl. Ib gimnazjum- III nagroda

Konkurs plastyczne „ Moja Rodzina” Stowarzyszenia „Leśne Uroczysko”

Joanna Kobylas z kl. IIIa – I nagroda

XXXV Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież Zapobiega Pożarom”

Eliminacje gminne: Drużyna w składzie:

- Dominika Warchoł z kl. Ic
- Maksymilian Prygiel z kl. Ic
- Sebastian Zając z kl. Ib

Zajęła Imiejsce w gminie

Indywidualnie:

Dominika Warchoł - I miejsce

Maksymilian Prygiel - III miejsce

Uczniowie reprezentowali szkołę i gminę w eliminacjach powiatowych.

X miejsce na XIV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt – Finał Mazowsza:

-Dziewit Magdalena z kl. IIIa - Kobylas Joanna z kl. IIIa - Sałek Kinga z kl. IIIc - Jamka Dominika z kl. IIIc - Janas Klaudia z kl. IIc - Szmit Patrycja z kl. IIc - Żyła Monika z kl. IIa - Zawadzka Natalia z kl. IIa -Agaczyńska Paulina z kl. IIb -Żarłok Joanna z kl. Ib - Pachlerska Klaudia z kl. Ib - Sałbut Weronika z kl. Ia

 

V miejsce w Finale Międzypowiatowym chłopców w unihokeja w ramach XIV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej:

-Stróż Hubert z kl. IIIb - Zagożdżon Dominik z kl. IIIb -Mąkosa Jakub z kl. IIb - Sekuła rnest z kl.IIc - Góralski Adrian z kl. IIc - Kisiel Michał z kl. IIc - Gregorczyk Łukasz z kl. Ic - Zając Sebastian z kl. Ib - Żyła Marcin z kl. IIa

II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt „ Gramy o złotą piłkę”:

-Jamka Dominika z kl. IIIc - Wiśniewska Monika z kl. IIc - Żyła Monika z kl. IIa - Kobylas Joanna z kl. IIIa - Gwardiak Weronika z kl. IIIa - Sałek Kinga z kl. IIIc - Dziewit Magdalena z kl. IIIa - Kacperczyk Karolina z kl. IIIa

 

II miejsce w finale Międzypowiatowym w piłkę nożną dziewcząt w ramach XIV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej:

- Jamka Dominika z kl. IIIc - Wiśniewska Monika z kl. IIc - Żyła Monika z kl. IIa - Gwardiak Weronika z kl. IIIa - Sałek Kinga z kl. IIIc - Dziewit Magdalena z kl. IIIa - Kacperczyk Karolina z kl. IIIa - Kobylas Joanna z kl. IIIa

I miejsce w XIX edycji konkursu przyrodniczego „ Szkolny Karmnik Zima 2011-2012r.” organizowanego przez Kozienicki Park Krajobrazowy:

- Aleksandra Krawczyk - Ib - Aleksandra Majewska – Ib - Magdalena Kobza – Ib - Klaudia Pachlerska – Ib - Barbara Bzdzikot – Ib - Joanna Żarłok – Ib - Jakub Samborski – IIc - Klaudia Janas- IIc - Mikołaj Cybulski – Iic - Joanna Kobylas – IIIa

Wyróżnienie w V edycji konkursu przyrodniczego „ Pomagamy Płazom” organizowanego przez Kozienicki Park Krajobrazowy:

- Aleksandra Krawczyk - Ib - Aleksandra Majewska – Ib - Magdalena Kobza – Ib - Klaudia Pachlerska – Ib - Barbara Bzdzikot – Ib - Joanna Żarłok – Ib - Jakub Samborski – IIc - Klaudia Janas- IIc

Magdalena Sutkowska (dziś już absolwentka) reprezentowała naszą szkołę w IX Ogólnopolskim Konkursie Literackim CZYTAMY I PISZEMY i zajęła III miejsce.

*****

Osiagnięcia uczniów gimnazjum w roku szkolnym 2010/2011

 

Agnieszka Samborska z kl. IIIb została finalistką kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego. W rym samym konkursie Magdalene Sutkowska z kl. IIIc uzyskała awans do etapu wojewódzkiego.

Emilia Rojek (2c) zdobyła I nagrodę, Magdalena Sutkowska (3c) - III nagrodę,
Sara Mikusek (2a) wyróznienie w VII edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego o zasięgu miejsko-gminnym poświęconego pamięci beatyfikowanego Jana Pawła II.

Magdalena Sutkowska (kl. IIIc) zdobyła wyróżnienie w konkursie recytatorskim "Warszawska Syrenka" , wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Poezji Patriotycznej i III miejsce w IX Konkursie Poezji Mickiewiczowskiej.

Aleksandra Peretiatko, Magdalena Sutkowska (obie z kl.IIIc) oraz Katarzyna Warzecha i Kamila Zawadzka (z kl. Ib) zostały laureatkami XXVII Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej - 2011 r.

Emilia Rojek z kl. IIa została laureatką "Małego Konkursu Recytatorskiego" i zajęła I miejsce w IX Konkursie Poezji Mickiewiczowskiej.

Agnieszka Samborska z kl. IIIb została laureatka w kategorii "literatura" , a Monika Delega z kl. IIc w kategorii "plastyka" w konkursie Moje Spotkania z Puszczą "Piękne, rzadkie i chronione"

Dominika Jamka (IIa) wzięła udział w Regionalnym Konkursie Fotograficznym "Moja Mała Ojczyzna" organizowanym przes ODK im. H.Stadnickiej w Radomiu. Jej prace zostały wyróżnione i pokazane na wystawie pokonkursowej.

Praca plastyczna Moniki Wiśniewskiej (Ic) została wyróżniona w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieżypt. "Powódź, pożar, dniem i noca - straż przychodzi ci z pomocą"którego organizatorem jest Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej.

Klaudia Janas (Ic) wyróżnienia w Przeglądzie teatralnym "Choinka" i w IX Konkursie Poezji Mickiewiczowskiej

Paulina Wiączek (IIIa)- wyróżnienie w Przeglądzie teatralnym "Choinka" . W tym samym konkursie Patrycja Petniak (IIIb) zdobyła wyróżnienie.

Drużyna naszego gimnazjum w składzie: Agnieszka Samborska (IIIb), Jakub Czarkowski (IIIa) i Jakub Pionka (Ib) zdobyła I miejsce w Gminnym Konkursie wiedzy o wzależnieniach.

W konkursie wiedzy religijnej "Umocnieni łaską sakramentów" I miejsce zajęła Monika Delega (IIc), II miejsce Sylwia Szmit (IIId), a III miejsce Paulina Wiączek i Patrycja Biernat (obie z kl. IIIa)

Dnia 22.03.2011 r. odbył się konkurs „Kocham moją Ojczyznę”. Uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca w kategorii recytacja:
- Klaudia Janas klasa I c - 1 nagroda
- Emilia Rojek klasa II c - 2 nagroda
-Magdalena Sutkowska klasa III c - 3 nagroda

W kategorii pieśń:
- Patrycja Petniak klasa III b - 2 nagroda

Uczennica naszej szkoły Paulia Woźniak (IIIc), która ma już na swoim koncie wiele sukcesów w sportach walki, zajęła I miejsce w walce light contact w kategorii juniorek i 2 miejsce w formach dowolnych w trakcie XVIII Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Taekwondo Tradycyjnym, które odbyły się w dniach 12-13 marca tego roku.
7 maja Paulina zdobyła jeden złoty i dwa srebrne medale w zawodach WORLD TANG SOO DO CHAMPIONSHIP 2011 WALES odbywających się w Cardiff.

 


 

Największe osiągnięcia w roku szkolnym 2009/2010


20 lutego 2010r. w Warszawie odbył się finał kuratoryjnego konkursu polonistycznego. Naszą szkołę reprezentowała w nim Ilona Kołodziej z klasy IIIa. Uzyskała ona tytuł laureata i tym samym została zwolniona z cześci humanistycznej egzaminu gimnazjalnego.

Tytuł laureata uzyskał również Michał Sobol (kl. IIIb), który 19 marca 2010 r. przystąpił do napisania testu III etapu konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514 od Cedyni do Orszy". Michał uzyskał też tytuł finalisty III etapu kuratoryjnego konkursu historycznego, który odbył się 23 stycznia 2010r. w Warszawie. Michałrównież został zwolniony z części humanistycznej egzaminu gimnazjalnego