PRZEDSZKOLE.......PRZEDSZKOLE......PRZEDSZKOLE......

Nauczyciele

Dla Rodziców

Dokumenty

Galeria

Logopeda

Rekrutacja

AKTUALNOŚCI 2019/2020   

Bal jesienny

W Publicznym Przedszkolu w Suskowoli tradycją jest organizowanie balu jesiennego dla wszystkich przedszkolaków. Dnia 28 października dzieci zamieniły się w zwierzęta leśne, grzybki, warzywa, jesienne panny.  W czasie uroczystości przedszkolaki rozwiązywały jesienne zagadki, określały czy zdanie jest prawdziwe czy fałszywe, układały węże z kasztanów, żołędzi i szyszek. Były barwne korowody oraz kółeczka. Dzieci śpiewały i improwizowały ruchem wybrane utwory muzyczne. Przybyła też Pani Jesień, która przyniosła dla przedszkolaków niespodzianki. Bal zakończył się degustacją dżemów i soków warzywno-owocowych. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły. Dziękujemy rodzicom za wykonanie pięknych, pomysłowych strojów.     Spektakl teatralny ,, Kopciuszek”

W piątek 25 października przedszkolaki obejrzały w sali teatralnej naszej szkoły spektakl ,, Kopciuszek” w wykonaniu grupy teatralnej Amatorskiego Teatru ,,Maska” działającego pod kierunkiem p. Beaty Bartkiewicz. Przedstawienie zachwyciło małych widzów grą aktorską, pięknymi kostiumami oraz wzruszającymi piosenkami. W rolach głównych wystąpili: Kopciuszek- Aleksandra Bąk, książę Ryszard – Wojciech Patyna, wdowa Lukrecja – Monika Byszewska. Była to wspaniała lekcja, która pozwoliła poczuć dzieciom atmosferę teatru i choć na chwilę wstąpić do magicznego świata baśni. Dzień Warzyw

W dniu 8 października odbył się Dzień Warzyw, w którym bohaterami były różne warzywa. Dzieci bardzo chętnie kroiły  przyniesione warzywa na sałatkę jarzynową. Poradziły sobie z tym zadaniem fantastycznie. Sałatka wyszła kolorowa, a co najważniejsze bardzo pyszna i zdrowa.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęcia  Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

24 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym dniu w przedszkolu na dzieci czekało wiele atrakcji  i niespodzianek: malowanie tatuaży, wykonanie pióropuszy dla każdego przedszkolaka, uczestniczenie w konkursach oraz wspólnych zabawach. Dzieci zapoznały się z ,,kodeksem przedszkolaka”.                               

Na zakończenie wszystkie przedszkolaki wykonały plakat drzewa z odcisków dłoni, czyli drzewa połączenia przyjaźni.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć
 
 

Archiwum:

rok szkolny 2018/2019 

rok szkolny 2017/2018

rok szkolny 2016/2017

rok szkolny 2015/2016

http://suskowola.pl/przedszkole/galeria/16_17/index.php?sfpg=d2Fyc3p0YXlibi8qKmFjM2I2ZmJlODllYzNiYTRkZWRhNjk0ZjllYmZmNjk0